FHU Pat-Car
Perzesty Patryk

09-402 Płock

ul. Gradowskiego 9c lok. 3Poniedziałek:
 
cała doba
Wtorek:
 
cała doba
Środa:
 
cała doba
Czwartek:
 
cała doba
Piątek:
 
cała doba
Sobota:
 
cała doba
Niedziela:
 
cała doba
www.pomocdrogowapłock.pl

 

O NAS


Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową. Działamy przede wszystkim w Płocku i województwie mazowieckim, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.


Solidne wykonywanie naszej pracy zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów indywidualnych, a także firm i salonów samochodowych. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać. Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd na miejsce. Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Możliwy jest transport pojazdu każdego rodzaju od aut osobowych, busów, przez ciężarówki, po maszyny budowlane. Warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku. Zadzwoń do nas! Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.


Zadzwoń do nas! Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!Więcej

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM


Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd do klienta. Po otrzymaniu wezwania docieramy na miejsce holowania w przeciągu 30 minut (na terenie miasta Płock). Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem.


Proponujemy również kompleksową obsługę, a w tym:

Nowoczesne zaplecze techniczne oraz strzeżony całodobowy parking

Wyciąganie pojazdów z rowu, drobne naprawy na miejscu awarii

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, zakładami mechanicznymi

Błyskawiczna reakcja na wezwanie

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniuWięcej